دانلودکاسمیر

دانلود رمان الانتریس (Elantris)

به جرات میتوان گفت، براندون ساندرسون یکی از بهترین نویسنده های فانتزی حال حاضر جهان است. این نویسنده آمریکایی توانسته با آثاری مانند زاده مه (Mistborn) و نور طوفان (The Stormlight Archive) ژانر فانتزی را دگرگون کند. ولی هر نویسنده ای باید از یک جایی شروع کرده باشد. دانلود رمان Elantris در ادامه این مطلب، قرار گرفته شده است.

الانتریس، در سال 2005 و به عنوان اولین کار براندون ساندرسون منتشر شد، و با واکنش بی نظیر منتقدین و خوانندگان مواجه شد. این کتاب از زمان انتشار تا به حال، به چندین زبان مختلف ترجمه شده است و جزء رمان های خوب فانتزی است.

شرح داستان: الانتریس مکانی با منشاء جادویی بود. والانتریسی ها از نگاه مردم مانند خدایان بودند. آنها توانایی این را داشتند که هرچیزی را فقط با تکان دادن دستشان ساخته، و یا شفا دهند. ولی بعد از واقعه فاجعه آمیز، مردم شهر نفرین شده، و این شهر توسط جامعه بیرونی، ترد شد. هر کس که به این بیماری واگیر می شود، به الانتریس فرستاده می شود.

کتاب بر روی سه شخصیت تمرکز دارد، و داستان کتاب در گروه های سه چپتری روایت می شود. هر چپتر بر روی یکی از سه شخصیت اصلی تمرکز دارد.

دانلود رمان Elantris

درباره رمان الانتریس

نام به انگلیسی: Elantris

نویسنده: براندون ساندرسون (Brandon Sanderson)

تعداد جلد: 1

فرمت فایل ها: EPUB و PDF

زبان کتاب: انگلیسی


دانلود رمان Elantris

لینک دانلود (فرمت EPUB):

دانلود از سرور ایراندانلود از سرور خارج

لینک دانلود (فرمت PDF):

دانلود از سرور ایراندانلود از سرور خارج

امتیاز فانتزیا

Elantris - 8.4

8.4

امتیاز کلی

الانتریس رمانی بسیار خوب است. اگر طرفدار براندون ساندرسون هستید، خواندن آن شدیدا پیشنهاد میشود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن