دانلودنغمه یخ و آتش

دانلود رمان آتش و خون (Fire and Blood)

رمان آتش و خون (Fire and Blood)، کتابی به قلم جورج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin) است که بر روی تاریخچه‌ی شاهان و جنگ‌های جهان نغمه‌ی یخ و آتش (A Song of Ice and Fire)، و اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، بر روی خاندان تارگرین، تمرکز دارد. در ادامه‌ی این مطلب لینک دانلود رمان آتش و خون (Fire and Blood) قرار گرفته است.

جورج آر. آر. مارتین با انتشار رمان‌های نغمه‌ی یخ و آتش توانست یکی از محبوب‌ترین و بهترین مجموعه‌های فانتزی را خلق کند. مجموعه‌ای که به لطف سریال آن، بازی تاج‌وتخت (Game of Thrones) چندین و چند بار محبوب‌تر از قبل هم شد و حال طرفداران آن شاید از مرز میلیون‌ها نفر هم گذشته باشد. در سال 2018، جورج آر. آر. مارتین رمانی را به نام آتش و خون منتشر کرد، این رمان جلد ششم نغمه‌ی یخ و آتشی که طرفداران انتظارش را می‌کشیدند نبود، بلکه تاریخچه‌ی شاهان پیشین اورنگ آهنین بود. در این رمان، شما نگاهی به سلطنت اگان اول (معروف به اگان فاتح) تا اگان سوم، می‌اندازید. نگاهی دقیق به اتفاقاتی می‌اندازید که در طول این مدت اتفاق افتاد. آتش و خون در واقع بخش اول از مجموعه‌ای دو جلدی است که تاریخچه‌ی غنی و پر فراز و نشیب جهان نغمه‌ی یخ و آتش را شرح می‌دهد.

دانلود رمان آتش و خون

اطلاعاتی درباره‌ی رمان آتش و خون

نام به انگلیسی: Fire and Blood

نویسنده: جورج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin)

تعداد جلد: 1

فرمت فایل: EPUB و PDF

زبان کتاب: انگلیسی


دانلود رمان آتش و خون (Fire and Blood)

◈ آتش و خون (Fire and Blood): دانلود نسخه‌ی EPUB (سرور فانتزیا) | دانلود نسخه‌ی PDF (سرور فانتزیا) | دانلود نسخه‌ی PDF (سرور خارج)

فردین

مترجم، توسعه‌دهنده‌ی وب، طراح رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری // تلگرام: @TheOneNearTheDawn و @Phardiiin

نوشته‌های مشابه

9 دیدگاه

    1. درود. بله کتاب انگلیسی هست.
      لینک دانلود بررسی شد و مشکلی نداشت، ولی جهت سهولت در دانلود، لینک دانلود از سرور اختصاصی فانتزیا هم قرار گرفت تا از طریق اون کتاب رو دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا