دانلودویچر

دانلود کمیک ویچر (The Witcher – Of Flesh and Flame)

در یکی از پست های گذشته، ما رمان های ویچر را برای شما برای دانلود قرار دادیم. حال وقت آن رسیده که یکی از بهترین کمیک های Witcher را برای شما به اشتراک بگذاریم. در ادامه پست، شما میتوانید کمیک ویچر را دانلود کنید.

گرالت یک مزدور و همچنین سلاخ هیولاهاست. بعضی وقتها او در قبال کار هایش پول دریافت می کند، و بعضی وقت ها صرفا باید هیولاها را شکست دهد. او از بچگی در مدرسه ویچر ها تعلیم دیده است، و قدرت هایی فراتر از هر انسان عادی را دارد. او میتواند با استفاده از جادو، به مغز دشمنانش نفوذ کند، یا آنهارا به آتش بکشاند. خیلی ها بر این باورند که ویچر ها افرادی بدون عاطفه هستند و کل زندگی آنها کشتن هیولاها است. ولی گرالت کمی با بقیه فرق دارد، با اینکه او تقریبا تمام وقت خود را صرف کشتن هیولاهای مختلف در روستاها و شهرها می کند، ولی او تفاوت بزرگی با بقیه ویچر ها دارد. در حالیکه بسیاری از ویچرها از احساسات مصون هستند، گرالت دارای احساسات است.

داستان این کمیک به این صورت است که: یکی از دوستان قدیمی گرالت، از او درخواست می کند تا پرونده ای مرموز، درباره دخترش را بررسی کند. اما قبل از اینکه گرالت بتواند تحقیقات خود را شروع کند، با یک دوست قدیمی دیگر نیز ملاقات می کند. گرالت بدون آنکه انتظارش را داشته باشد، به مناطقی مختلف فرستاده می شود. در این سری کمیک کوتاه، که چهار قسمت می باشد، ما شاهد بازگشت شخصیت هایی مانند گرالت و دندلایون هستیم.

همچنین این کمیک بر اساس بازی های ویچر می باشد، و به همین دلیل از نسخه بازی برای شخصیت ها استفاده کرده است.


اطلاعاتی درباره این کمیک:

زبان: انگلیسی

تعداد قسمت: 4

فرمت تصاویر: JPG

سال انتشار: 2019-2018

حجم: 128 مگابایت


تصاویری از کمیک ویچر:


دانلود کمیک:

نام کمیکلینک دانلود
ویچر – از گوشت و آتشدانلود کمیک

فردین فقیه‌زاده

مترجم، توسعه‌دهنده‌ی وب، طراح رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری // تلگرام: @FardinFaghihzadeh

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا