اخبارویچر

فصل دوم، بزرگترین اشتباه فصل اول سریال The Witcher را اصلاح میکند

شورانِر سریال ویچر، Lauren Schmidt Hissrich، اعلام کرد که فصل دوم، بزرگترین اشتباه فصل اول سریال The Witcher را اصلاح میکند. لاورن شمید هیسریچ، درباره اصلاحاتی که قرار است در فصل دوم سریال The Witcher شاهد آن باشیم، اظهار نظر کرده است، که بیشتر درباره زره نیروهای نیلفگارد (Nilfgaard) بوده است.

در یک پادکست، لاورن، شورانر سریال، درباره انتقادهای تماشاگران درمورد زره نیلفگارد سخن گفت. او همچنین اعتراف کرد که خود او و همچنین تیم سازنده سریال ویچر کم کاری های خود را قبول کرده اند و همچنین آنها برنامه ریزی کرده اند که این کم کاری ها را در فصل بعدی این سریال جبران کنند.

او در طول پادکست، اینگونه گفت:

همه چیز درباره The Witcher برای من مانند یک پروسه یادگیری بوده است. زیبایی این کار این است که می تونی یک کاری را برای اولین بار انجام بدی و بعدش برگردی و باز همون کار رو دوباره انجام بدی. فصل دوم هیجان انگیز است. فصل دوم این امکان را به ما میدهد که اشتباهاتی را که در فصل اول مرتکب شدیم را اصلاح کنیم، داستان های بهتری روایت کنیم، بعضی از چیزها را بهبود دهیم و به چیزهایی که کار نکردند نگاه کنیم. فصل دوم این امکان رو به شما میدهد که اگر بخواهید میتوانید اشتباهات قبلی خود را اصلاح کنید.

Lauren Schmidt Hissrich
ارتش نیلفگارد | اشتباه فصل اول سریال The Witcher

چرا زره نیلفگارد به این شکل ساخته شده بود؟

زره نیلفگاردیان، چندین ماه قبل از پخش فصل اول، فاش شد. بعد از افشاء این زره، طرفداران بشدت گیج شده بودند، و درباره طراحی این زره عجیب و چروکیده بسیار انتقاد کردند.

چیزی که برای ما مهم بود این بود که تماشاگران بتوانند نیروهای نیلفگارد را از نیروهای سینترا تشخیص بدهند. سینترا نیروی نظامی بسیار ماهر و آموزش دیده دارد که دلیل آن نیز ثروتمند بودن قلمرو سینترا است. ما میخواستیم بین سینترا و نیلفگارد تضاد ایجاد کنیم. نیلفگارد نیز نیروهای بسیار قدرتمندی دارد، ولی این ارتش مدتی میشود که دارد به سمت شمال حرکت می کند، و قاعدتا در طول حملات، افرادی نیز به ارتش نیلفگارد اضافه شده اند.

زره می بایست به نوعی طراحی میشد که مشخص باشد که زره را با عجله ساخته اند و آنها را به نیرو های تازه وارد داده اند.

Lauren Schmidt Hissrich

اشتباه فصل اول سریال The Witcher را اگر کنار بگذاریم، در میابیم که سریال ویچر تبدیل به یکی از بزرگترین سریال های Netflix تبدیل شده است. نتفلیکس همچنین اعلام کرد که این سریال در راه تبدیل شدن به بزرگترین “سریال فصل اولی” است.

منبع: IGN

فردین

مترجم، توسعه‌دهنده‌ی وب، طراح رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری // تلگرام: @TheOneNearTheDawn و @Phardiiin

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا